„Złota dziesiątka” darmowych zdjęć, obrazów i grafik – CZ. 03

0
2297
  1. Web Designer Depot

Web Designer Depot zasłyną jako miejsce pełne wszelakich detali niezbędnych do projektowania w sieci.

Rozpoczynając od CSS do WordPressa i jeszcze więcej. Ma wile do zaoferowania każdemu, kto chce się czegoś nauczyć i szuka informacji na temat projektowania stron internetowych.

Specjalistyczny content i techniczne informacje to nie jedyna rzecz, jaką strona może zaoferować. Podobnie jak we wszystkich poprzednich przykładach, jest tu również sekcja darmowych elementów, które można wykorzystać w swoich projektach.

  1. Graphic Burger

Dopiero niedawno natknęłam się na tą “perełkę” i do tej pory zastanawiam się jak do tej pory mogłam nie wiedzieć o jej istnieniu!

Mają ogromny wybór zarówno darmowych, jak i płatnych elementów. Plusem jest to, że wiele z tych odnalezionych tutaj w “darmowej strefie”, nie było szans odszukać na pozostałych, podobnych witrynach.

  1. Web Design Dev

Jest dobrym zamknięciem “top dziesiątki”, bo podobnie jak Web Designer Depot, serwis Web Design Dev można przede wszystkim traktować jako świetne “seminarium” uzupełniające wiedzę na temat projektowania stron internetowych. Oczywiście, jak wszystkie tutaj, posiada ogromną bazę wszystkiego tego, co sprawi, że twoje projektowanie będzie szybsze, prostsze i przyjemniejsze.

Bez owijania w bawełnę!

Bez względu na to, jakim designerem jesteś: możliwość oszczędzenia czasu i pieniędzy przy tworzeniu projektu jest zawsze ogromnym plusem!

To tylko 10 takich miejsc, które zadbają o twoją kieszeń, ale jestem przekonana, że tych wartych polecenia jest znacznie więcej – masz jakieś swoje ulubione?

Daj znać, to wspólnie pomożemy wszystkim innym zapracowanym designerom!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here