„Złota dziesiątka” darmowych zdjęć, obrazów i grafik – CZ. 02

0
1707
  1. Subtle Patterns

Subtelne szczegóły projektu są tym, co będzie odróżniać go od całej masy produktów konkurencji. Jeśli chcesz użyć w swoim projekcie oryginalnego tła, a jednocześnie nie chcesz mieć kolejnej sprawy na głowie lub dodatkowo płacić komuś za jego wykonanie, to Subtle Patterns – baza darmowych background’ów – powinna znaleźć się na Twojej liście stron do codziennego śledzenia.

Strona zawiera setki wzorów, które mają bardziej miękkie tekstury. Dodając na nich odrobinę wyrazistych szczegółów możesz dostosować je do specyfiki każdej branży i firmy, dla której właśnie pracujesz.  Mają również do pobrania PS Plugin – jest to jednak opcja “premium”, ale nie zapłacisz za nią więcej niż $15.

  1. Freepik

Jak sama nazwa wskazuje, to strona pełna darmowych zasobów. Od plików wektorowych, po grafiki, ikony i zdjęcia dodawane każdego dnia.

Wiele z tych obrazów wymaga odnotowania w odpowiedniej formie praw autorskich, tak więc warto sprawdzić wymagania licencyjne przypisane do każdego z nich.

  1. Premium Pixels

To setki darmowych zasobów projektowych, które pomogą “ruszyć ci z miejsca”. Serwis został założony przez Ormana Clarka, który uruchomił stronę, by umieszczać na niej własne projekty i podzielić się nimi z całym światem. Od tego czasu, strona urosła do rozmiarów pokaźnej bazy dla wszystkich designerów. Dominuje tutaj styl minimalistyczny więc naprawdę warto mieć cos takiego na swojej codziennej liście przeglądanych stron.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here